2015

Fotografováni II. 3. 9. (autorka fotografií Máňa Trunečková)
22. 8. Dětský den - Praha-Strnady, Fotografie z této akce naleznete
 na našich facebookových stránkách v albu Akce 
Fotografování 7. 7. (autorka fotografií Lucie Doláková)
 https://lucie-dolakova-foto.rajce.idnes.cz/For_Ze_Is/, za fotografie moc děkujeme. :)
23. 5. Narozen Opálek (z matky Operetka)
9. 5. Narozena Popelka (z matky Sisi)
Dne 11. 1. se ve stáji uskutečnila každoroční členská schůze. 
 

2014

Hubertova jízda Voleveč (15. ročník) - Dne 3.11.2014 jsme se zúčastnili, stejně jako minulý rok, Hubertovy jízdy ve Volevči. Fotografie https://danapes.rajce.idnes.cz/ a https://chvoel.rajce.idnes.cz/https://mapetite.rajce.idnes.cz/
Srpen Dětský den - Praha-Strnady
Nový rok je tu! - Tak šťastnou jezdeckou sezónu všem. - Pár členů ze stáje se zúčastnilo novoroční vyjížďky a novoročního skoku. Pro příští rok doufáme, že bude hojnější účast.
 

2013

Rajce.idnes.cz - 31.říjen 2013 - Účet stáje na rajce.idnes.cz - jsforzeis.rajce.idnes.cz (Pokud by jste chtěli originální fotografie, napište si o ně)

Hubertova jízda Všetice - 26.října 2013 se jezdkyně stáje Petra Povolná, Markéta Michálková, Blanka Sýkorová, Eliška Malátová, Adéla Štěpánková, Eliška Bašková s koňmi a poníky Sam, Panenka, Fortuna, Jessica, Lupínek, Billy Boo se zúčastnili tentokrát Hubertovy jízdy ve Všeticích. I přes jeden ošklivý pád, všichni jízdu dojeli a celý slunečný den si užili. Všechny povedené fotografie, které se nám zatím podařilo vypátrat si můžete prohlědnout zde kachnavrana.rajce.idnes.cz a zde brzda83.rajce.idnes.cz.

Hubertova jízda Voleveč - Dne 19.října 2013 se jedna z členek stáje s poníkem Billy Boo a majitelka stáje s poníkem Sam, zúčastnily Hubertovy jízdy na statku Voleveč (statekvolevec.cz). Celou jízdu si užily a spokojeně se vrátily do stáje. Fotografie 1.2.3.